ReumaBlokAkut Forte
ReumaBlokAkut Forte

REUMABLOK® AKUT FORTE
-úľava pri bolesti reumatických kĺbov

REUMABLOK® AKUT FORTE – úľava pri bolesti reumatických kĺbov

revma

Stuhnutosť, obmedzená pohyblivosť, bolesť a brnenie kĺbov sú príznaky degeneratívneho reumatického ochorenia, ktoré počas života postihuje významnú časť populácie.

REUMABLOK® AKUT FORTE je zdravotnícka pomôcka, ktorá dokáže účinne uľaviť bolestivým a stuhnutým kĺbom.

  • Účinne obmedzuje príznaky reumatického postihnutia kĺbov, ako sú bolesť, stuhnutosť, brnenie a tŕpnutie a podporuje ich regeneráciu.
  • Výrazne prispieva k upokojeniu zápalu aj opuchu a zlepšuje hybnosť kĺbov.
  • Je vhodný pri reumatickej bolesti kĺbov, pri degeneratívnom postihnutí kĺbov alebo pri prťažení kĺbov.
  • Príjemná, nelepkavá a ľahká aplikácia.

REUMABLOK® AKUT FORTEobsahuje liečivú rašelinu a prírodné extrakty šišiaku, rozmarínu, kostihoja a bazalky. Aplikácia formou masáže kĺby uvoľňuje, aktivuje protizápalové účinky, obmedzuje bolesť, brnenie a tŕpnutie kĺbov a upokojuje opuchy. Opakovanou aplikáciou formou masáže sa účinnosť prípravku zvyšuje.

TROJNÁSOBNÁ SILA PRE KĹBY

Léčivá rašelina a speciální masážní mikroperličky

Liečivá rašelina

Lokálna aplikácia liečivej rašeliny na reumatické kĺby patrí k overeným a tradičným liečebným postupom pri bolestiach svalov a kĺbov, najmäpri degeneratívnom postihnutí kĺbov.

Mentol

Mentol a Laureth-9

Mentol je obľúbená prírodná lokálne aplikovaná zložka obmedzujúca nepríjemné brnenie a bolestivosť kĺbov s chladivým efektom. Účinnosť na reumatické kĺby je navyše posilnená látkou Laureth-9 (polidokanol). Obidve zložky posilňujú pôsobenie liečivej rašeliny.

Šišák bajkalský a přírodní extrakty rozmarýnu, kostivalu a bazalky

Šišiak bajkalský a prírodné extrakty rozmarínu, kostihoja a bazalky

Prírodné extrakty synergicky dopĺňajú účinky liečivej rašeliny. Pôsobia priaznivými účinkami na bolestivé kĺby a stimulujú prirodzené protizápalové mechanizmy, podporujú upokojenie opuchu a regeneráciu kĺbov.

Použitie: Prípravok je určený na lokálnu vonkajšiu aplikáciu na kĺby. Primerané množstvo prípravku (podľa veľkosti kĺbu) naneste a krúživými pohybmi 3 až 6-krát denne vmasírujte do kože. Maximálne aplikujte 8-krát denne na rovnaké miesto kože.

Skladovanie: Skladujte v suchu a tme, pri teplote +15 až +25 °C. Chráňte pred slnečným žiarením, mrazom a vysokými teplotami. Skladujte mimo dosahu detí! Po aplikácii originálne balenie dobre uzatvorte.

Upozornenie: Neaplikujte na poranenú kožu. Prostriedok nie je vhodný pre malé deti a tehotné ženy. Neaplikujte v okolí očí, na sliznice a prsia. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú obsiahnutú zložku. Nepoužívajte po uplynutí doby spotreby. Aplikujte krátkodobo do vymiznutia akútnych ťažkostí. Spotrebujte do 6 mesiacov od prvého otvorenia.

Čítajte pozorne návod na použitie a informácie, ktoré sa vzťahujú k bezpečnému používaniu zdravotníckej pomôcky.

REVMABLOK AKUT FORTE
KÚPIŤ