REUMABLOK AKUT
REUMABLOK AKUT

REUMABLOK® AKUT – STOP reumatickým kĺbom

REUMABLOK® AKUT
– STOP reumatickým kĺbom

revma

Stuhnutosť, obmedzená pohyblivosť, bolesť a brnenie kĺbov sú príznaky degeneratívneho reumatického ochorenia, ktoré počas života postihuje významnú časť populácie.

REVMABLOK® AKUT je unikátna a bezpečná zdravotnícka pomôcka určená k lokálnej aplikácii na kožu pri bolesti, zápale a stuhnutosti kĺbov a je vhodná k doplnkovej liečbe reumy.

  • Obmedzuje bolesť, brnenie a tŕpnutie kĺbov, upokojuje zápal a zlepšuje hybnosť kĺbov.
  • Je špeciálne vyvinutý aj na aplikáciu na malé kĺby ruky a nohy, na kĺby zápästia a členkov.
  • Príjemná, nelepkavá a ľahká aplikácia.

REUMABLOK® AKUT obsahuje liečivú rašelinu, špeciálne mikroperličky a prírodné extrakty šišiaku, veroniky, očianky, rozmarínu a bazalky. Aplikácia formou masáže kĺby uvoľňuje, aktivuje protizápalové účinky, obmedzuje bolesť, brnenie a tŕpnutie kĺbov.

ÚČINNÉ ZLOŽENIE PRE REUMATICKÉ KĹBY

Liečivá rašelina a špeciálne masážne mikroperličky

Liečivá rašelina a špeciálne masážne mikroperličky

Lokálna aplikácia liečivej rašeliny na reumatické kĺby patrí ku overeným a tradičným liečebným postupom. Využíva sa najmä v balneoterapii pre svoje silné protizápalové a analgetické účinky, naviac zlepšuje metabolizmus kĺbov aj kože. Špeciálne masážne mikroperličky umožňujú moderný a veľmi príjemný spôsob aplikácie, naviac bez nepríjemného ušpinenia. Pôsobia na povrchu kože a zintenzívňujú priaznivé účinky aplikácie na uvoľnenie stuhnutosti, brnenia a bolestivosti kĺbov.

Šišiak bajkalský a prírodné extrakty veroniky, očianky, rozmarínu a bazalky

Šišiak bajkalský a prírodné extrakty veroniky, očianky, rozmarínu a bazalky

Prírodné extrakty synergicky dopĺňajú účinky liečivej rašeliny. Pôsobí priaznivými účinkami na reumatické kĺby a stimulujú prirodzené protizápalové mechanizmy, podporujú upokojenie zápalu v mieste aplikácie.

Mentol a gáfor

Mentol a gáfor

Sú obľúbené prírodné lokálne aplikované zložky obmedzujúce nepríjemné brnenie a bolestivosť kĺbov.

Použitie: Prípravok je určený na lokálnu aplikáciu na kĺby. Primerané množstvo prípravku (podľa veľkosti kĺbu) naneste a krúživými pohybmi 3-6 krát denne vmasírujte do kože.

Skladovanie: Skladujte v suchu a tme, pri teplote 15-25 °C. Chráňte pred slnečným žiarením, mrazom a vysokými teplotami. Skladovať mimo dosahu deti! Po aplikácii originálne balenie dobre uzatvorte.

Upozornenie: Neaplikovať na poranenú kožu. Prostriedok nie je vhodný pre malé deti a tehotné ženy. Neaplikujte v okolí očí, na sliznice a prsia.
Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú obsiahnutú zložku. Nepoužívajte po uplynutí doby spotreby. Spotrebujte do 6 mesiacov od prvého otvorenia.

Čítajte pozorne návod na použitie a informácie, ktoré sa vzťahujú k bezpečnému používaniu zdravotníckej pomôcky.

ReumaBlok akut
KÚPIŤ